Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

 

 


Úvod » Zdravé oleje » Země původu: Maďarsko

Složení: Oreganum vulgare, oregánová silice 1% (obsahuje tymol a karvakrol) Vnitřní použití: 1-2 tobolky denně Není vhodné pro děti do 3 roků. Uložit mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě 15 - 25°C. Vybobeno v EU.
naše cena 118,00 Kč


Zdravé oleje / Země původu: Maďarsko

100% oleje lisované za studena bez tepelné úpravy semen, jader a klíčků

Zdraví člověka je ve velké míře ovlivněno životním stylem a stravovacími návyky, posilováním organismu a neustálým doplňováním potřebných vitamínů a minerálů v přirozené formě. Rostlinné oleje lisované za studena obsahují žádané vícenásobné nenasycené mastné kyseliny s malým množstvím nasycených mastných kyselin a nulovým obsahem cholesterolu. Rostlinné oleje mají vysoký obsah vitaminu E a další vitaminy rozpustné v tucích (A, D, F).

Nabízíme oleje, které můžete využít při přípravě gurmánských specialit. Oleje kromě ochucujících a trávení podporujících vlastností, obsahují různé účinné látky vhodné pro preventivní účinek a čistící vliv na organismus.


Příznivý vliv na organismu má užívání 1 - 2 kávových lžiček denně po dobu 2 - 3 měsíců.


Naše oleje jsou připravované z kvalitních surovin a obsahují pouze olej, který je v semeni, jadérku či klíčku. Jsou to 100% oleje lisované za studena (bez předehřívání suroviny) v ochranné atmosféře dusíku. Technologie výroby oleje zaručuje zvýšenou stálost oleje i po otevření lahvičky, pokud nedojde ke kontaminaci zvenčí.


Dobrou chuť a hodně zdraví!