Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

 

 


Úvod » Sirupy bylinkové BIO

Sirupy bylinkové BIO

Lahodné sirupy

sirupy-pohromade

Jsme potěšeni, že jste zavítali na naše stánky a pevně věříme, že Vás naše produkty zaujmou.

Naše sirupy jsou určeny všem, kteří přemýšlí o zdravém způsobu stravování a požadují nejvyšší kvalitu potravin. Různých rad na zdravé stravování je celá řada, náš jednoduchý návod zní – uzpůsobte svoje stravování tomu, kdo jste a co v životě děláte. Zohledněte své genetické dispozice i váš aktuální zdravotní stav. Důležité je pochopit, jak funguje vaše tělo a tomu uzpůsobit stravování, pohyb a odpočinek.

Pokud lidé přemýšlejí o zdravém stravování, velmi brzy narazí na obtížené překážky. Jsou jimi obtížně zajistitelné pravidelné stravování, konzumace velkého obsahu cukru a soli téměř ve všech potravinách ze supermarketu.

Společnost SANES FOOD u svých produktů velmi dbá o vyváženost jednoduchých i složitých sacharidů vzhledem k jejich vstřebávání do organismu.

Proč koupit naše sirupy?

  • sirupy mají přirozenou chuť a vyvážené složení sacharidů (29 % glukóza, 32 % maltóza, 12 % maltotrióza, zbytek vyšších sacharidů)
  • jsou extra husté
  • 100% český výrobek
  • neobsahují lepek
  • jsou vyrobeny v BIO kvalitě
  • neobsahují přidaný cukr, barviva a konzervační látky
  • neobsahují fruktózu
  • neobsahují GMO

spoonful-of-thick-syrup

Je obecně známo, že cukr, neboli sacharóza, v pravidelných vysokých dávkách přispívá ke vzniku obezity a dalších závažných civilizačních onemocnění. Snahou společnosti SANES FOOD je nabízet vyvážené sirupy s důrazem na typové složení sacharidů. Pro naše výrobky používáme pšeničný sirup v přesně definovaném složení a v BIO kvalitě. Dlouhodobé testy prokázaly, že tento typ sladila vyhovuje našemu vysokému standardu a odpovídá poslání firmy “vyrábět výrobky nejvyšší kvality pro zdravý životní styl”.

 

Řadit podle 
Výrobce 

Bezový sirup O bylince: květ bezu podporuje

naše cena 139,00 Kč


letak