Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

 

 


Úvod » Produkty na vaření BIO"AMYLON"

Produkty na vaření BIO"AMYLON"

HISTORIE FIRMY


1891 - První pudingy
Tradici má ovšem firma Amylon delší, neboť již v 19. století se zde Christian Peška pustil do průmyslového zpracovávání brambor. V jeho práci pokračoval od roku 1891 švagr František Malinský, který z malé továrničky vybudoval silný podnik, který postupně skupoval další škrobárny.


1912 - Založení firmy
Od tohoto roku se datuje založení firmy Amylon v Ronově nad Sázavou. Firma byla založena s cílem zdokonalit výrobu a dosáhnout jednotného vedení.


1945 - Součást národního podniku
Po druhé světové válce se ronovský závod stal součástí národního podniku Amylon Havlíčkův Brod, později státního podniku Škrobárny.


1994 - Privatizace a vznik akciové společnosti
Společnost zprivatizovala i ochrannou známku Amylon, patřící k městu Havlíčkův Brod a zejména k baleným výrobkům z nedalekého výrobního provozu Ronov nad Sázavou.

Některé české podniky patří ve svém oboru k nejstarším v Evropě. K těmto podnikům se řadí i náš ryze český potravinářský a škrobárenský výrobce firma Amylon, a.s.

Tradice naší firmy sahá až do roku 1891, ale samotný vznik firmy Amylon, a.s. se datuje k roku 1912. V roce 2012 tedy oslavila naše firma neuvěřitelných 100 let na trhu. Jsme právem hrdí na tuto skutečnost a chceme poděkovat všem našim zákazníkům, že právě díky nim můžeme toto výročí oslavit.

FILOZOFIE FIRMY

V dnešní uspěchané době plné moderních technologií i při vaření je naší filozofií spokojený zákazník, převážně zákaznice, moderní žena, která se ráda stará o sebe a svoji rodinu a v rámci toho chce připravovat chutná jídla, která jí nezaberou mnoho času a také svou jednoduchou přípravou odpovídají tradiční, ale moderně pojaté kuchyni.

Chceme našim zákazníkům nabídnout a na trhu prosadit kvalitní produkty v době, kdy je trh všemožnými produkty rychlé kuchyně ze zahraničí doslova přesycen, a proto se soustředíme na českého zákazníka a na tradiční české pokrmy. K našim stěžejním produktům patří dobře známé pudingy, knedlíky, kaše, ale i pečené dobroty a například oblíbené palačinky či bramboráky.

Rozhodli jsme se proto rozvíjet nejen kvalitu a sortiment produktů, ale díky dnešní době, která dbá na zdravou a přírodě prospěšnou stravu i Bio program, který je dnes naší chloubou.

Snažíme se naslouchat potřebám zákazníka, inspirovat se jeho požadavky a zlepšovat tak naše výrobky a komunikaci směrem k němu. K tomu nás pomáhá i nový web, který jsme připravili tak, aby nám pomohl v lepší komunikaci a dialogu se zákaznicemi a zároveň informoval všechny kuchaře a kuchařky o možnostech moderní kuchyně. Na zákazníky a zákaznice také čekají zajímavé recepty, a to nejen od nás, ale i od nich samotných.

Inspirujeme Vám, inspirujte nás.

Řadit podle 
Výrobce 

Bio bramborová směs Složení produktu Bio pšeničná

naše cena 36,00 KčBio celozrnné palačinky Složení produktu bio

naše cena 33,00 KčBio jahodový puding s kousky ovoce bez lepku

naše cena 19,00 KčBio puding čokoládový bez lepku Složení produktu

naše cena 11,00 KčBio vanilkový puding bez lepku Složení produktu

naše cena 11,00 KčBio bramborové placky Složení produktu bio

naše cena 33,00 KčBio celozrnné kakaové řezy Číslo produktu: 7320

naše cena 48,00 KčBio citronový cukr Složení produktu bio cukr

naše cena 7,00 KčBio knedlíky s celozrnnou moukou a špaldovými

naše cena 32,00 KčBio kypřící prášek do pečiva Číslo produktu: 7412

naše cena 5,00 KčKypřicí prášek do perníku s obsahem bio produktů

naše cena 10,00 KčBio meruňkový puding bez lepku Složení produktu

naše cena 19,00 KčBio panna cotta bez lepku Složení produktu Bio

naše cena 24,00 KčBio puding MATCHA s příchutí ananasu bez lepku

naše cena 19,00 KčBio skořicový cukr 20 g Složení produktu Bio

naše cena 6,00 KčBio těsto na pizzu Složení produktu bio pšeničná

naše cena 32,00 KčBio vanilkový cukr 8g Složení produktu Bio

naše cena 9,00 Kč