Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

 

 


Úvod » Zdravá výživa » Produkty na vaření BIO"AMYLON"

naše cena 86,00 Kč


Zdravá výživa / Produkty na vaření BIO"AMYLON"

Některé české podniky patří ve svém oboru k nejstarším v Evropě. K těmto podnikům se řadí i náš ryze český potravinářský a škrobárenský výrobce firma Amylon, a.s.

Tradice naší firmy sahá až do roku 1891, ale samotný vznik firmy Amylon, a.s. se datuje k roku 1912. V roce 2012 tedy oslavila naše firma neuvěřitelných 100 let na trhu. Jsme právem hrdí na tuto skutečnost a chceme poděkovat všem našim zákazníkům, že právě díky nim můžeme toto výročí oslavit.

FILOZOFIE FIRMY

V dnešní uspěchané době plné moderních technologií i při vaření je naší filozofií spokojený zákazník, převážně zákaznice, moderní žena, která se ráda stará o sebe a svoji rodinu a v rámci toho chce připravovat chutná jídla, která jí nezaberou mnoho času a také svou jednoduchou přípravou odpovídají tradiční, ale moderně pojaté kuchyni.

Chceme našim zákazníkům nabídnout a na trhu prosadit kvalitní produkty v době, kdy je trh všemožnými produkty rychlé kuchyně ze zahraničí doslova přesycen, a proto se soustředíme na českého zákazníka a na tradiční české pokrmy. K našim stěžejním produktům patří dobře známé pudingy, knedlíky, kaše, ale i pečené dobroty a například oblíbené palačinky či bramboráky.

Rozhodli jsme se proto rozvíjet nejen kvalitu a sortiment produktů, ale díky dnešní době, která dbá na zdravou a přírodě prospěšnou stravu i Bio program, který je dnes naší chloubou.

Snažíme se naslouchat potřebám zákazníka, inspirovat se jeho požadavky a zlepšovat tak naše výrobky a komunikaci směrem k němu. K tomu nás pomáhá i nový web, který jsme připravili tak, aby nám pomohl v lepší komunikaci a dialogu se zákaznicemi a zároveň informoval všechny kuchaře a kuchařky o možnostech moderní kuchyně. Na zákazníky a zákaznice také čekají zajímavé recepty, a to nejen od nás, ale i od nich samotných.

Inspirujeme Vám, inspirujte nás.