Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo         

 

 


O NÁS

O nás

 

Zdraví člověka je značně ovlivněno životním stylem a stravovacími návyky. Posilováním našeho organismu a neustálým doplňováním nezbytných prvků lze předejít mnoha nemocem.
Rostlinné oleje lisované za studena a v nich obsažené vícenásobné nenasycené mastné kyseliny a vitamíny jako např. A, D, E, F hrají důležitou roli při předcházení některých onemocnění a zachování našeho zdraví.
Náš organismus potřebuje a touží po gurmánských specialitách připravených různými způsoby. Právě tomu poslouží různé chutě olejů, díky kterým se z dobrého jídla stává zdravá specialita. Kromě aromatických a trávení podporujících vlastností mají tyto oleje i léčivé účinky. Při vyvinutí kolekce jedlých a salátových olejů jsme zohledňovali výše uvedené fakta.
Díky tomu každý snadno a rychle zvládne přípravu jakýchkoli specialit.
Věříme, že Naše produkty získají Vaši přízeň a jejich použitím podpoříme zlepšení Vaší životosprávy a stravovacích návyků.

Vítejte v našem e-shopu BIOKAMO.CZ